سوالاتی که برای دیگران هم مهم بوده

آیا میتوانم برای شخص دیگری خرید کنم و سفارش به آن شخص تحویل شود؟

بله، شما می توانید پس از انتخاب محصول، و افزودن آن به سبد خرید، در مرحله ی « آدرس ارسال صورت حساب» با انتخاب گزینه ی «محصول به آدرسی غیر از محل ارسال صورتحسـاب ارسال شود»، وارد مرحله ی «اطلاعات ارسال» شده و درخواست دهید محصول خریداری شده به هرآدرسی که مایلید ارسال شود، این قابلیت برای واسطه های فروشنیز می تواند بسیار مفید واقع شود و واسطه ها می توانند محصول را با شرایط دلخواه خود به مشـتریان مورد نظرشان فروش کرده و از طریق سایت درخواست ارسال آن به آدرس ایشان را بدهند و حتی می توانید درخواست دهید یادداشت دلخواه شما بر روی بسته نوشته شده و ارسال شود.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده ام، چگونه میتوانم مطلع شوم؟

برای اطلاع از وضعیت سفارش، می توانید وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک روی گزینه «سفارش ها» از وضعیت آن مطلع شوید.

آیا بدون ثبت نام در سایت میتوانم خرید کنم؟

بله. این قابلیت در سایت وجود دارد که شما به عنوان کاربر مهمان نیز از سایت خرید انجام دهید. با این وجود با ایجاد حساب کاربری می توانید؛
در آینده سریع تر و ساده تر خرید کنید.
در جریان فروش های ویژه و قیمت روز محصولات قرار بگیرید.
خیلی ساده سوابق خرید، سفارش ها و دیگر فعالیت های خود را مدیریت کنید.
لیست علاقه مندی های خود را ایجاد کرده و تغرات آنها را دنبال کنید.

چگونه میتونم به حساب کاربری خودم وارد شوم؟

برای ورود به این بخش، از قسمت بالای سایت، روی ورود کلیک کرده و در صفحه باز شده، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس به حساب کاربری خود وارد شوید، در طی فرایند خرید نیز فرم ورود در محل مناسب پیش روی شما باز خواهد شد و می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

چطور میتونیم از تخفیفات و جشنواره هاتون مطلع بشیم؟

از طرق مختلف از جشنواره ها و تخفیفات اطلاع پیدا خواهید کرد. اولین گزینه عضویت در باشگاه مشتریان ای بوش و کانال تلگرامی مربوطه هست به آدرس Tm.me/ebosch و روش بعدی دنبال کردن صفحه اینستاگرام مجکوعه به آدرس instagram.com/ebosch و یا با جستجوی @ebosch در اینستاگرام. سومین روش هم ثبت نام در وبسایت هست.